Guardian Angels

Walcz by zwyciężać, niszcz by się zem¶cić....

  • Nie jeste¶ zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-06-05 22:32:22

matik1995

Go¶ć

kawaly/smieszne piosenki itp

ok ja zaczynam jazdy ma napisac kawal temat jest dowolny


OSTRZEGAM!!!

nie spadnijcie z krzesla!!!

__________________________________________________________________________________________
Były trzy wampiry w wierzy, kłucili sie kto wypije wiecej krwi po chwili wychodi pierwszy wraca po 5 min pytaja sie gdzie byles a on na to:widzieliscie te krowe na pastwisku??? juz jej nie ma hahaha
wychodzi drugi przychodzi po 30 min i ma okrwawiona bluze i mowi widzieliscie te osade na północy??? joz jej niema wychodzi trzeci wraca po 2 min i ma cala morde obkrwawiona, pytaja sie aty gdzie byles? a on na to nigdzie, wyje***em sie na schodach.
__________________________________________________________________________________________
jest polak czech i rus diabel im kaze wsadzic sobie w dupe swa ulubiona bron
czech wlozyl snarperke strzelil i sie poplakal
rus wlozyl PPSHA(karabin maszynowy) wystrzelil caly talerz placze sie i smieje a diabel sie pyta dlaczego placzesz a rus bo to boli a diabel, a dlaczego sie smiejesz??? a rus: bo polak przyjechal z czołgiem.
__________________________________________________________________________________________
jest polak niemiec i francuz maja wyzucic z samoloty swoj przysmak
niemiec wyzucil p±czka francuz eklerke a polak 12 murzynów bo szkoda mu było czekolady.
__________________________________________________________________________________________
siedzi jeden wariat przy torach przychodzi drugi i mowi posun sie.

 

#2 2007-06-08 13:56:35

matik1995

Go¶ć

Re: kawaly/smieszne piosenki itp

przypomniala mi sie fajna piosenka

u nas na podworku pod numerem trzecim jest taka maszyna do robienia dzie...wczyno kochana pokaz mi kolana a jak mi pokazesz to ci zaraz wsad...zie rosly jabka a na jabkach glizdy co dowodzi ze polskie dziewczyny maja duze pis...alo w gazecie ze pewna pani w ameryce pokazala swoje cy...namon kupilem drogo zaplacilem mam to wszystko w du...zym pokoiku na malym stoliku lezaly majteczki i koniec bajeczki:)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
OŃ‚eли Matlacha koparka Złotów psycholog Piła Reklama na pojazdach Kraków