Guardian Angels

Walcz by zwyciężać, niszcz by się zemścić....

#1 2007-06-12 20:01:19

NAGASH

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 40
Punktów :   

PORADA GAZOWNIKA :)

Pozwolilem sobie wkleic tutaj ta porade ktora w grze napisal Gazownik :)szkoda by bylo zeby poleciala w eter wraz z usunietymi wiadomosciami


''Wiadomość dla wszystkich członków klanu.

Po kolei.



1. Myślę, że te wszystkie wiadomości mogłybyć napisane na forum, a nie przez wiadomość klanową - ciężko jest później przebić się przez taką stertę wiadomości.



2. Kpiliśmy ostatnio z przeciwnika, który walczył z nami 19vs2, więc teraz sami nie bądzmy tchórzami !



3. W walce z silniejszym klanem warto stosować poniższe zasady:



-> Władca zwierząt - zakłada maskę, daje arkana do SIŁY na max, dołącza do oblężenia, przebiera się spowrotem (miło, gdyby mieć również np. szamańską kurtkę lub coś tego typu).



-> Kultysta - to samo co WZ, tylko że MAX w zwinke, nie korzystajcie z odnawiania życia, bo te dwa punkty wam nic nie dadzą.



-> Ssak - cisza krwi. nie stosować wysysania na oblegu ;]



-> Łapacz - z wiadomych względów nie używa w ogóle arkan na oblężeniu - nic mu nie dają, poza wstydem.



-> A TERAZ WAŻNE - do wszystkich ras - żebyśmy uderzyli zanim oni nas zjedzą, każdy POWINIEN założyć na siebie maxymalną ilość zwinności (elfie/giętkie kurtki, spodnie, broń z dużą zwinką) i czapke ze spostem (najlepiej od wieszcza w górę). Już tłumaczę dlaczego: o kolejności atakowania na oblegu decyduje suma zwinki+sposta... powiesz "wole założyć rogacza, żeby ich mocniej uderzyć" - problem w tym, że możesz nie zdążyć.



Nie ważne ile każdy z nas zada obrażeń - ważne ile zada cały klan !



jeszcze jedna rzecz - jeśli nie masz dużego bonusu do obrażeń, a walczysz palną - nie bierz d. uzi tylko d. magnum... a jeśli zadajesz mało obrażeń, to złap za dobrego antyka, albo zwykłą demoniczną pałkę wio - wcześniej uderzysz.



uwierzcie mi, nie gram w tą gre od wczoraj i co-nieco wiem ;] a z Old Nickiem już walczyłem kiedyś, nie są słabi, ale robią dużo błędów.







mam nadzieje że zastosujecie sie do porad ;]



pozdrawiam

Gazownik''

Offline

 

#2 2007-06-12 20:54:51

Gazownik

Gość

Re: PORADA GAZOWNIKA :)

jeszcze warto dodać, że władcy zwierząt walczący bronią palną ( o ile takich mamy ) nie używają dzikiego szału, tylko skóry bestii (myśle że wszyscy wiedzą, że siła nie dodaje obrażeń z palnej, ale na wszelki wypadek ;] )

Ostatnio edytowany przez Gazownik (2007-06-12 20:55:19)

 

#3 2007-06-12 21:04:18

Arwen

Administrator

4759834
Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 59
Punktów :   

Re: PORADA GAZOWNIKA :)

Myślę ze tyle to wszyscy wiedzą. Ja jestem WZ i czasem walcze bronią palną ale wtedy zawsze ustawiam arkana na skórę bestii bo sila przeciez wtedy nie pomoze.
Ale ogolnie broń palna to nie jest najlepsza broń dla władców zwierząt...

Offline

 

#4 2007-06-12 21:08:08

NAGASH

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: PORADA GAZOWNIKA :)

nom wlasnie rozumiem ze z  palnej obrazenie zwiekszaja sie dzieki spostrzegawczosci ?
a jak jest z unikami tzn zeby unikac obrazen od broni palnej tylko spotrzegawczosc tu sie liczy ? czy zwinnosc tez ?

Offline

 

#5 2007-06-12 21:12:26

Butelka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: PORADA GAZOWNIKA :)

hmm, z tego co wiem, to żadna statystyka nie zwiększa obrażeń z broni palnej na R1
Spostrzegawczość wpływa na szansę trafienia/uniku z broni palnej - zwinność chyba nie ma tu nic do gadania
Jeszcze sprawdzę
Potwierdzam - pamietajcie że broń palna omija zbroję <taa, każdy strzał to headshot>

Ostatnio edytowany przez Butelka (2007-06-12 21:16:26)


Leknaat

Offline

 

#6 2007-06-12 21:27:17

Gazownik

Gość

Re: PORADA GAZOWNIKA :)

zgadza się:

-> żadna statystyka nie dodaje obrażeń z palnej
-> spostrzegawczość decyduje o trafieniu/uniknięciu ciosu z broni palnej.

więc:

->dobrze jest mieć dużo sposta + jakiś berecik wieszcza/dobry_zmysłów
->koniecznie trzeba mieć bonus do obrażeń - dobry gwardzista, kaligula, centurion, a najlepiej orchidea, ale na to jeszcze przyjdzie pora ;]

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.guardianangels.pun.pl busy Munchen savo przeciw pleśni wynajem autobusów Piła