Guardian Angels

Walcz by zwyciężać, niszcz by się zemścić....

#1 2007-07-10 16:21:24

NAGASH

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 40
Punktów :   

kwadrat w 4 strefie

atakowac kwadrat w 4strefie czy lepiej rozbudowywac swoj w 5 ?
jakie sa wady i zalety bycia w 4 strefie i dlaczego ta strefa jest lepsza od 5 ?   (wiecej PR wchodzi za wyprawy ? .walki ? itd )

Ostatnio edytowany przez NAGASH (2007-07-10 16:21:51)

Offline

 

#2 2007-07-10 21:04:01

Arwen

Administrator

4759834
Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 59
Punktów :   

Re: kwadrat w 4 strefie

ja byłam tam krótko i zauważyłam tylko że wszystko jest droższe no i trudniej znaleźć kogoś do ataku kto byłby blisko.
Ale pr szybciej przybywają.

Offline

 

#3 2007-07-18 22:56:04

Butelka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-06
Posty: 22
Punktów :   

Re: kwadrat w 4 strefie

No to ja może coś napiszę

4 strefa: zalety, wady i moje mądrości

- wyprawy - otrzymujemy większą ilość punktów doświadczenia oraz krwi, teoretycznie mamy szansę na lepszy drop, na dalekich wyprawach często lecą po 2 itemki (dwie dobre pałki ), wyprawy są droższe niż w strefie 5 (aczkolwiek nieznacznie), szanse % na wypełnienie misji są takie same, więc jeżeli chodzi o wyprawy to przewaga 4 strefy jest ogromna

- walki - sic!, możemy liczyć na conajmniej 6 ataków dziennie(przeciwnicy powyżej 1500 pż), bezpieczny czas między atakami to półtorej godziny(2 godziny w 5 strefie), ryzyko utraty kwadratu jest zdecydowanie większa, do najbliższego przeciwnkia z 5 strefy mamy 17 minut (iirc), taksówka jest zdecydowanie droższa(550 PLN za 1 stopień), brak zalet mówi chyba wszystko; radziłbym znaleźć i pozapisywać najbliższe farmy

- zadania - w 4 strefie mamy pakiecik nowych zadań, które wspomogą stan naszych punktów rozwoju, pamiętajcie, że zadania z 5 strefy nie przechodzą do 4; jak sie zaloguję to opiszę zadanka

- budynki - mamy parę dość łatwych do wybudowania budowli, zwiększających nam pż w ataku i obronie

Podsumowanie: 4 strefa wymaga od nas wiekszego zaangażowania, a także więcej czasu i uwagi; czasem ciężko jest na bieżąco "wywalać" ataki i wyprawy, zwłaszcza jak oblężenia są długie...Według mnie 5 strefa jest do zarabiania PRków (mamy dużo krwi, dużo przeciwników w okolicach, kolekcjonujemy sporo złomu), w 4 strefie natomiast trzeba te PRki wydawać na zakup złomu (rozbudowa, taxi , no i wyprawy (tak - zdarza się że brakuje nam na chleb ))


Leknaat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.guardianangels.pun.pl płyty z tworzyw Szkolenia zamknięte skuteczna windykacja należności Katowice