Guardian Angels

Walcz by zwyciężać, niszcz by się zemścić....

#1 2007-10-17 17:37:40

Ryba (Valera)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 26
Punktów :   

Zarabianie przez sieć

Jest pewien sposób na zarabianie przez neta, który wg mnie jest godny uwagi z kilku względów:
1. Środki przesyłane są na paypal - a z paypala można odrazu kupić premium
2. Sposób zarabiania jest banalnie łatwy. Wystarczy kliknąć w reklame, odczekać 30 sekund i konto zostaje zasilone o 1 centa. Nie traci się przy tym praktycznie czasu (ja otwieram reklame, robie dalej co mam robic i za jakis czas zamykam reklame i otwieram następną, tracąc na to kilka sekund ...)
3. Dziennie pojawia się kilka reklam (ostatnio zazwyczaj 4-5). W 2 dni zarabia się około 10 centów, w 20 dni dolara, w 200 dni około 10 dolarów, czyli około tyle ile potrzeba na premium 180 dni.
4. Jeśli zrekrutujemy do tego kogoś, to za każdy link w jaki ten ktos kliknal dostajemy dodatkowego centa, także jesli ma się jednego referanta ktory aktywnie klika w reklamy dostajemy 2 razy wiecej kasy za kazdego nastepnego dostajemy raz wiecej niz samemu Jesli mamy wiec 1 referanta, to 10 dolarów mamy po 100 dniach, jesli mamy 4 referantów to po 50 dniach

Jest to calkiem dobry sposób zarabiania na premium, sam wlasnie tak mam zamiar robic, osobiscie mam juz na moim koncie Account Balance (cashout)      $ 1.8200 czyli prawie 2 dolce.

Jeśli ktoś też chce sobie tak dorabiać na premium to bardzo prosze zeby sie rejestrował jako mój referant. Nic na tym nie traci a mi pomoze w zbieraniu kasy na premium Jeśli to kogos nie przekonuje to mozemy isc na uklad ze bede placil 1 prka w grze za kazde 3 centy ktore zarobie w bux.to dzieki referantowi - jest tam lista swoich referantów oraz pisze ile referanci mają już zarobione, takze nie bedzie problemów z dogadaniem się ile rzeczywiscie powinienem zapłacić prków

Oto link do rejestracji, jesli zarejestrujesz się na stronie do ktorej prowadzi ten link, automatycznie staniesz sie moim referantem

http://bux.to/?r=ryba616

Offline

 

#2 2007-10-17 18:14:03

Buster

Moderator

9411688
Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 47
Punktów :   

Re: Zarabianie przez sieć

I nic sie za to nie placi rozumiem? jesli tak to zakladam konto


http://miniprofile.xfire.com/bg/co/type/0/plaster1200.png

Offline

 

#3 2007-10-17 18:47:27

Kleryk

Administrator

status 3920682
6915559
Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 104
Punktów :   

Re: Zarabianie przez sieć

no wszystko ladnie i pieknie tylko chyba pominales jeden watek;) czy konto na paypal jest bezplatne  ? z tego co mi wiadomo to samo zalozenie konta jak i jego prowadzenie jest bezplatne, az do czasu wyplaty srodkow z tego konta jesli dobrze doczytalem to przy wyplacie sum mniejszycz niz 500zl pobierana jest oplata 5zl co ciekawsze jest rowniez oplata za "zwrot" wynoszaca 30 zl choc nie wiem czego ona sie tyczy...nie latwiej skopac babci ogrodek za 10 zl ?


Birth is the cause of death.

Offline

 

#4 2007-10-17 20:04:41

Ryba (Valera)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 26
Punktów :   

Re: Zarabianie przez sieć

nie, nic sie nie placi, tylko jak slusznie kleryk zauwazyl, trzeba placic przy przelewie 5 zł, także do kosztów premium tak jakby trzeba doliczyc po prostu 5 zł ;p

Offline

 

#5 2008-02-14 13:39:04

Wodz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zarabianie przez sieć

tez w to sie bawie mam juz 3,34$ ale bardzo dlugo zchodzi zeby to 10 ustukac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl wodomierze wrocław prace ziemne Złotów Asumin