Guardian Angels

Walcz by zwyciężać, niszcz by się zemścić....

#1 2007-06-08 13:42:07

Butelka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-06
Posty: 22
Punktów :   

oblężenia, wojny??

Nom, w związku z powstałym zatorem, oraz zdecydowaną krwiożerczą agresywnością niektórych wampirów postanowiłem rozpocząć dyskusję na temat priorytetowania oblężeń...
1. Mamy dużo nowych członków, którzy jeszcze nie wypełnili zadania z wilkołakami: oblężenie te trwa 10 minut, w dodatku nie jest trudne - nie wszyscy muszą brać udział... Propozycja: można organizować 2 takie oblężenia dziennie
2. Przejmowanie innych kwadratów... Lepsze budowle? Tylko czy jesteś tego pewien... Tak dla zabawy? Zdecydowanie odradzam... 4 strefa? Czemu nie... Pamiętaj tylko że będzie daleko do farm <conajmniej 3 lvl taxi >
3. Wojna....... Jeszcze wam mało? 90% klanu nie jest przygotowana do stoczenia walki ze średniej klasy przeciwnikiem, nie mówiąc już o wygraniu tej walki... Rozwijajcie się - szukajcie zdecydowanie słabszych klanów
4. Zarobek........ bardzo ciekawe jest dorabianie kasy organizując oblężenia na pojedyńcze, od dwóch miesięcy nieaktywne postacie - 100 PLN, 10 litrów krwi i 5 ludzi zawsze się przyda


Wypowiedzcie się


Leknaat

Offline

 

#2 2007-06-08 17:23:32

NAGASH

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: oblężenia, wojny??

z tym ze chyba nie mozna organizowac  2 oblezen dziennie,ale ja sie na tym dokonca jeszcze nie znam jezeli chodzi o wojny miedzy klanami to jestem jak najbardziej za tym bo w przypadku rozwalenia takiego klanu troche kasy zarobic jednak mozna przyklad ostatnio zarobili na nas Wikingowie az mi sie marzy na nich rewanz odnosnioe punktu 4 to w pelni popieram oblezenie (dotyczace przejecia pieniedzy ,krwi i ludzi ) na jednego wampira mija sie z celem przeciez lepszym rozwiazaniem jest samotny atak na niego

Offline

 

#3 2007-06-10 02:33:32

NAGASH

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: oblężenia, wojny??

hmmm w sumie daloby sie zrobic 2 oblezenia w klanie w ciagu doby
najczesciej oblezenia koncza sie w granicach godz 3 w nocy ja czesto siedze do takich poznych godzin i bym mogl zaczynac nastepne oblezenie ( w ktorym kozysc ma caly klan a nie tylko ja czyli nie mam na mysli oblegow w celu przejecia kwadratu  tylko poprostu ograbienie innych klanow z kasiory )
wiec
a) to  kwestia ustalen czasu dokonywanych oblezen i
b) kwestia ustalen jakie klany moga zostac zaatakowane

ad. a)jak wiadomo z tym ustaleniem moze byc problem bo cos tam komus wypadnie dokona oblezenia pozniej i skonczy sie ono np: o 5 nad ranem wiec w sumie tutaj nie ma i nie moze byc sztywnych regol poprostu jak oblezenie konczy sie w tym czasie kiedy jeszcze jestem na necie moglbym wykonywac kolejne oblezenie
ad. b) tutaj juz nie ma problemu kazdy moze wypisac jakie klany chce zaatakowac ( zalecam wybierac rozsadnie czyli slabsze klany lub rowne naszemu ) i ustalimy kolejnosc jakiemu klanu po kolei skopiemy tylek 

ok czekam na wasze wypowiedzi odnosnie tego pomyslu

Offline

 

#4 2007-06-10 09:22:34

matik1995

Gość

Re: oblężenia, wojny??

calkiem dobre pomysly masz racje klan nie jest przygotowany na wojne z innymi ale ktos moze wypowiedziec wojne nam i tu jest problem

 

#5 2007-06-12 19:35:26

kazzam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-05
Posty: 19
Punktów :   

Re: oblężenia, wojny??

ja jestem gotowy na wszysko.śmierć w boju to nie chańba tylko radość.choć może bym zginoł to wygrał bym z niedowieżaniem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl Hotely Le Mont-Dore płyty z tworzyw Szkolenia zamknięte skuteczna windykacja należności Katowice